
Диск гальмівний передній вентильований Dodge Neon II, Chrysler Pt Cruiser 99-25р Starline PB 2668
952,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 2668
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип гальмівного диска: зі внутрішньою вентиляцією Зовнішній діаметр [мм]: 280 Товщина гальмівного диска [мм]: 23 Висота [мм]: 39.2 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 61 Сторона монтажу: Перед Тип гальмівного диска: з вентиляцією Мін. товщина [мм]: 21.4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 39.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 61 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 21.4 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією, з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 952,50 ₴



