
Диск гальмівний передній вентильований Porsche Cayenne I-II, Audi Q7 02-18р Starline PB 20207
2 956,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 20207
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь праворуч Зовнішній діаметр [мм]: 350 Гальмівна система: BREMBO Висота [мм]: 68.5 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 85 Товщина гальмівного диска [мм]: 34 Мін. товщина [мм]: 32 Тип гальмівного диска: з вентиляцією парні номери артикулів: PB 20205
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 68.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 350 мм |
| Код запчастини | PB 20205 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | BREMBO |
| Діаметр центрування | 85 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Мін. товщина | 32 мм |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 34 мм |
| парні номери артикулів | PB 20205 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 956,50 ₴


