Сторона монтажу: Зад Тип гальмівного диска: Повн. Товщина гальмівного диска [мм]: 9 Зовнішній діаметр [мм]: 265 Висота [мм]: 39 Діаметр центрування [мм]: 68 Ø окружності центрів отворів [мм]: 114.3 Мін. товщина [мм]: 7 Схема розточування / кількість отворів: 5/6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 265 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 114.3 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Мін. товщина | 7 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Схема розточування / кількість отворів | 5/6 |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867 ₴


