Тип гальмівного диска: з вентиляцією Зовнішній діаметр [мм]: 312 Товщина гальмівного диска [мм]: 28 Мін. товщина [мм]: 25.4 Діаметр центрування [мм]: 67 Висота [мм]: 64.5 Кількість отворів: 5 Розмір нарізі: 15,3 Ø окружності центрів отворів [мм]: 112 Колір: чорний Покриття: з лакованим покриттям
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | DF4264 |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Висота | 64.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 853,50 ₴


