Кількість отворів: 5 Товщина гальмівного диска [мм]: 28 Діаметр центрування [мм]: 90 Мін. товщина [мм]: 24.5 Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з гвинтами Обробка: з високим вмістом вуглецю Висота [мм]: 70 Зовнішній діаметр [мм]: 302 Тип гальмівного диска: зі внутрішньою вентиляцією Сторона монтажу: Перед
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Renault |
| Країна виробник | Франція |
| Зовнішній діаметр | 302 мм |
| Код запчастини | 86 60 003 514 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 90 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 24.5 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 165 ₴

