
Диск гальмівний передній Peugeot 104, Citroen Lna, Visa, Renault R14 73-91р Roadhouse 6112.00
1 273,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: RH 6112.00
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Діаметр [мм]: 241 Тип гальмівного диска: Повн. Зовнішній діаметр [мм]: 241 Товщина гальмівного диска [мм]: 10 Діаметр центрування [мм]: 62 Кількість отворів: 3 Висота [мм]: 39.4 Мін. товщина [мм]: 9 Сторона монтажу: Перед Знак відповідності нормам: KBA 61210
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roadhouse |
| Зовнішній діаметр | 241 мм |
| Код запчастини | 6112.00 |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 39.4 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Тип | Невентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 241 мм |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Знак відповідності нормам | KBA 61210 |
| Мін. товщина | 9 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 273,50 ₴
