
Диск гальмівний передній вентильований Alfa Romeo Mito 08-18р Roadhouse 61391.10
3 280,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: RH 61391.10
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип гальмівного диска: з вентиляцією Діаметр [мм]: 305 Зовнішній діаметр [мм]: 305 Товщина гальмівного диска [мм]: 28 Діаметр центрування [мм]: 59 Кількість отворів: 4 Висота [мм]: 44.8 Мін. товщина [мм]: 26 Сторона монтажу: Перед Вага [кг]: 8.32
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roadhouse |
| Зовнішній діаметр | 305 мм |
| Код запчастини | 61391.10 |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Висота | 44.8 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 305 мм |
| Діаметр центрування | 59 мм |
| Мін. товщина | 26 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 280,50 ₴
