
Диск гальмівний задній Subaru Impreza, Forester I-II, Legacy II, Outback I 92-12р Starline PB 1123
801 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 1123
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 266 Товщина гальмівного диска [мм]: 10 Товщина гальмівного диска [мм]: 10.0 Висота [мм]: 65.8 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 58 Висота [мм]: 66.8 Сторона монтажу: Зад Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Тип гальмівного диска: Повн. Внутрішній діаметр [мм]: 170 Мін. товщина [мм]: 8.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Зовнішній діаметр | 266 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 170 |
| Діаметр центрування | 58 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 8.5 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 801 ₴

