Тип гальмівного диска: з вентиляцією Кількість отворів у диску: 5 Зовнішній діаметр [мм]: 385 Діаметр центрування [мм]: 75 Висота [мм]: 62 Товщина гальмівного диска [мм]: 36 Мін. товщина [мм]: 34.4 Ø окружності центрів отворів [мм]: 120 Діаметр отвору 1 [мм]: 16.5 парні номери артикулів: DF6618S Обробка: з високим вмістом вуглецю Тип гальмівного диска: двокомпонентний гальмівний диск
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Зовнішній діаметр | 385 мм |
| Код запчастини | DF6619S |
| Тип | Високовуглецевий |
| Висота | 62 мм |
| Товщина | 36 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 120 мм |
| Діаметр отвору 1 | 16.5 мм |
| Діаметр центрування | 75 мм |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Мін. товщина | 34.4 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією, двокомпонентний гальмівний диск |
| Товщина гальмівного диска | 36 мм |
| парні номери артикулів | DF6618S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 907 ₴


