
Диск гальмівний передній вентильований Suzuki Vitara, SX4 13-25р Starline PB 21664
1 222,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 21664
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип гальмівного диска: з вентиляцією Товщина гальмівного диска [мм]: 22 Зовнішній діаметр [мм]: 280 Висота [мм]: 47 Діаметр центрування [мм]: 62 Мін. товщина [мм]: 20 Схема розточування / кількість отворів: 5/9
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Мін. товщина | 20 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Схема розточування / кількість отворів | 5/9 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 222,50 ₴

