
Диск гальмівний вентильований Jeep Wrangler IV, Gladiator 17-25р Brembo 09.N375.31
4 554 ₴
- Немає в наявності
- Код: BRE 09.N375.31
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип гальмівного диска: зі внутрішньою вентиляцією Товщина гальмівного диска [мм]: 22 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 76.5 Діаметр центрування [мм]: 72 Зовнішній діаметр [мм]: 350 Обробка: з високим вмістом вуглецю Покриття: з покриттям Мін. товщина [мм]: 20.4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Зовнішній діаметр | 350 мм |
| Код запчастини | 09.N375.31 |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 22 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 76.5 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 72 мм |
| Мін. товщина | 20.4 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покриття | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 554 ₴

