
Диск гальмівний задній невентильований Toyota Yaris, Daihatsu Charade VIII 05-25р Starline PB 1696
727,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 1696
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Зовнішній діаметр [мм]: 278 Товщина гальмівного диска [мм]: 9 Висота [мм]: 25 Кількість отворів: 4 Діаметр центрування [мм]: 55 Тип гальмівного диска: Повн. Схема розточування / кількість отворів: 4+2 Довжина паковання [см]: 29 Ширина паковання [см]: 29 Висота паковання [см]: 7 Покриття: змащен. оливою Мін. товщина [мм]: 7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Зовнішній діаметр | 278 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 7 см |
| Довжина паковання | 29 см |
| Діаметр центрування | 55 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 7 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Сторона монтажу | Зад |
| Схема розточування / кількість отворів | 4+2 |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 9 мм |
| Ширина паковання | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 727,50 ₴



