Покриття: з покриттям Діаметр центрування [мм]: 68 Кількість отворів: 5 Мін. товщина [мм]: 26 Зовнішній діаметр [мм]: 320 Товщина гальмівного диска [мм]: 28 Тип гальмівного диска: зі внутрішньою вентиляцією Висота [мм]: 44 Прикріплений документ: Інформація щодо монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Зовнішній діаметр | 320 мм |
| Код запчастини | 09.C928.11 |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 44 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Мін. товщина | 26 мм |
| Покриття | з покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 582 ₴



