- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Входное напряжение [В]: 12 максимальная пиковая мощность [Вт]: 300 максимальная непрерывная мощность [Вт]: 150 эффективность [ > ,%]: 80 защита от перегрузки: Да Защита от перенапряжения на входе: Да Защита от минимальной напряжения на входе: Да Защита от неправильной полярности: Да Защита от перегрева: да
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CARFACE |
| Країна виробник | Чехія |
| Захист від перегріву | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Захист від неправильної полярності | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Код запчастини | T10833 |
| ефективність | 80 >,% |
| захист від мінімальної напруги на вході | Да |
| захист від перенапруги на вході | Да |
| максимальна безперервна потужність | 150 Вт |
| максимальна пікова потужність | 300 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 053 ₴


