- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Ширина [мм]: 276 Высота [мм]: 243 Напряжение [В]: 12 Емкость аккумулятора [А·ч]: 2 жина [мм]: 518 Тип полюсного вывода: 1 Выполнение отбортовки: B00 - без держательных планок Аккумулятор: Аккумулятор SLI Оборудование ТС: для ТС без функции пуска/остановки Пусковой ток [А]: 1200
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 092 TA0 800 |
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | 0 092 TA0 800 |
| Вага | 65 кг |
| Довжина | 518 мм |
| Ємність акумулятору | 210 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 1200 А |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 276 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (мм) | 243 |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 585,50 ₴





