- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Напряжение [В]: 12 Емкость аккумулятора [А·час]: 75 Ток холодной прокрутки по [4] : 175 Высота [мм]: 200 Высота [мм]: 221 Расположение выводов: Плюс налево (L+) Аккумулятор: Аккумулятор SLI Оборудование ТС: для ТС без функции пуска/остановки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | TAB |
| Довжина | 259 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Країна виробник | Словенія |
| Код запчастини | POLAR 75L JIS |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 246775 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | Bora, P 2200, 260, C35, Elantra, Epica, F40, Escalade, 140, Dino GT, Persona 400, Camry, Midi, Captiva, Caravan, FJ Cruiser, 1500, Ceed, A60 Cambridge, Malibu, Dino GT4, Freelander, Mexico, 3000 GT, 208/308, Biturbo, Gemini, Gentra, Endeavor, Starion, GS, Space Wagon, Space Runner, PV 544, Ronda, D-Max, Khamsin, Santamo, HiAce, Hilux, Princess, P 1800, IS, 240, Ambassador, Liteace, Merak, Korando, Dyna, L 300, L200, L400, Lacetti, Lancer, Land Cruiser, RC, Laurel, 164, Legacy, RIDGELINE, LS, Kyalami, 2000-3500, Lumina APV MPV, Magentis, DB6, Premio, Grand Caravan, Aurion, DBS, Dino GTS, Navara, Neon, Firebird, Nubira, Opirus, Outback, Pajero, Pajero Sport, Pathfinder, Patrol, CAMPO , Mulsanne, Lumina, Prado, Prelude, 400, Pick Up, Quattroporte, 412, Corniche, Silver Seraph, Range Rover, RAV4, 4Runner, RX, Tiggo DR, 100 / Metro, Grand Prix, 6, Sigma, e, Silvia, MGR V8, SM, Sorento, Urraco, P 122, MGB GT, 300ZX, Stratus, Daytona, 818, ID, Tiggo FL, 1500-2300, Terrano, HY, Tiggo, Montreal, Tribeca, Trooper, 1750-2000, Indy, Colt, Tredia, 110/127, Urvan, Continental, Vanette, ASX, 88/109, CTS, 4200, Voyager, Defender, Wrangler, Discovery |
| Вага (кг) | 17.8 |
| Акумулятор | Акумулятор SLI |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятора | 75 мА·год |
| Розташування виводів | Плюс ліворуч (L+) |
| Струм холодного прокручування за EN | 740 A |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ без функції пуску/зупинки |
| short code | 57524 SMF |
| Пусковий струм (А) | 740 |
| Ємність акумулятора (А. г) | 75 |
| Висота (мм) | 221 |
| Напруга акумулятора (В) | 12 |
| Пусковий струм за EN | 740 A |
| Довжина (мм) | 259 |
| Ширина (мм) | 175 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 921,50 ₴

