- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Напряжение [В]: 12 Емкость аккумулятора [А·час]: 225 Емкость аккумулятора [А·час]: 15 кручивание по EN [A]: 1200 Длина [мм]: 518 Ширина [мм]: 274 Ширина [мм]: 276 Высота [мм]: 242 Расположение выводов: 3 Тип полюсного вывода: 1 Выполнение отбортовки: После процедуры задержки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 092 TE0 888 |
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | 0 092 TE0 888 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 242 мм |
| Довжина | 518 мм |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| short code | TE |
| Акумулятор | Після заміни систему необхідно закодувати відповідно до процедури виробника |
| Вага (кг) | 59.47 |
| Виконання відбортовки | «B00» - без напрямних для підтримки батареї |
| Висота (мм) | 242 |
| Довжина (мм) | 518 |
| Ємність акумулятора (А. г) | 240 |
| Напруга | 12 В |
| Напруга акумулятора (В) | 12 |
| Пусковий струм (А) | 1150 |
| Розташування виводів | 3 |
| Тип полюсного виводу | 1 |
| Ширина (мм) | 276 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 295,50 ₴










