- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Напряжение [В]: 12 Емкость аккумулятора [А·час]: 60 Ток холодной прокрутки по EN [A]: 542 Длина м]: 225 Тип полюсного вывода: 1 Выполнение отбортовки: B00 - без планок для держания Аккумулятор: Аккумулятор SLI Аккумулятор: Asie Оборудование ТС: для ТС без функции пуска/остановки Спецификация: passenger car Вес с наполнением [кг]: L+16.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 092 S40 250 |
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | 0 092 S40 250 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 232 мм |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 173 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| short code | S4 |
| Ємність акумулятора | 60 мА·год |
| Акумулятор | Акумулятор SLI, Asie |
| Вага з наповненням | 14.60 кг |
| Вага (кг) | 14.6 |
| Виконання відбортовки | «B13» - рейки з обох боків батареї |
| Висота (мм) | 225 |
| Довжина (мм) | 232 |
| Ємність акумулятора (А. г) | 60 |
| Напруга | 12 В |
| Напруга акумулятора (В) | 12 |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ без функції пуску/зупинки |
| Пусковий струм за EN | 540 A |
| Пусковий струм (А) | 540 |
| Розташування виводів | 1, Плюс ліворуч (L+) |
| Специфікація | passenger car |
| Струм холодного прокручування за EN | 540 A |
| Тип полюсного виводу | 1 |
| Ширина (мм) | 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 729 ₴







