- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Напряжение [В]: 12 Емкость аккумулятора [А·час]: 180 Ток холодной прокрутки по EN [A]: 100 сота [мм]: 223 Расположение выводов: 3 Тип полюсного вывода: 1 Выполнение отбортовки: B00 - без планок для держания Аккумулятор: Аккумулятор SLI Оборудование ТС: для ТС без функции пуска/остановки Спецификация: грузовик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 513 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Висота | 223 мм |
| Вага | 44 кг |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 092 T50 770 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 T50 770 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 44.14 |
| Специфікація | вантажівка |
| Акумулятор | Акумулятор SLI |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятора | 180 мА·год |
| Тип полюсного виводу | 1 |
| Розташування виводів | 3 |
| Струм холодного прокручування за EN | 1000 A |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ без функції пуску/зупинки |
| Виконання відбортовки | «B00» - без напрямних для підтримки батареї |
| short code | T5 |
| Пусковий струм (А) | 1000 |
| Ємність акумулятора (А. г) | 180 |
| Висота (мм) | 223 |
| Напруга акумулятора (В) | 12 |
| Пусковий струм за EN | 1000 A |
| Довжина (мм) | 513 |
| Ширина (мм) | 222 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 819,50 ₴





