- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Магістральний фільтр Виконання фільтра: без обігріву фільтра Диаметр [мм]: 86.5 Диаметр [мм]: 92 Висота [мм]: 138.1 Висота [мм]: 137.4 Ø випускного отвору [мм]: 10 Висота [мм]: 138.1 Диаметр [мм]: 86.5 Виконання фільтра: Магістральний фільтр Висота паковання [см]: 15 Вага нетто [г]: 406 Длина паковання [см]: 9.5 Ширина паковання [см]: 9.50 Висота паковання [см]: 15 Висота паковання [см]: 15.01 Вага нетто [г]: 381 Длина паковання [см]: 9.5 Ширина паковання [см]: 9.50 Ø впускного отвору [мм]: 8 Вага нетто [г]: 406 Ширина паковання [см]: 9.5 Ø впускного отвору [мм]: 8 Ø випускного отвору [мм]: 10 Виконання фільтра: без обігріву фільтра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KL490/1D |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Види палива | Бензин, Дизель |
| Висота | 138.1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору | 10 мм |
| Ø впускного отвору | 8 мм |
| Вага нетто | 406, 381 |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр, без обігріву фільтра |
| Довжина паковання | 9.5 см |
| Діаметр | 86.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 003 ₴





