- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Ширина [мм]: 355 Висота [мм]: 62 Длина [мм]: 167 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00283T |
| Виробник | Mando |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 167 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Висота | 62 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado, FJ Cruiser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Південна Корея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 597,07 ₴

