- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Зовнішній Диаметр [мм]: 147 Внутрішній Диаметр [мм]: 105 Висота [мм]: 267 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C14004 |
| Виробник | Mann Filter |
| Зовнішній діаметр | 147 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 267 мм |
| Внутрішній діаметр | 105 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Bravo, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Внутрішній діаметр. | 105 мм |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 673,50 ₴

