- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Висота [мм]: 48 Внутрішній Диаметр [мм]: 251 Зовнішній Диаметр [мм]: 294 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Внутрішній Диаметр 1 [мм]: 251
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C3034 |
| Виробник | Mann Filter |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 251 мм |
| Зовнішній діаметр | 294 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 627 ₴

