- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Висота [мм]: 180.5 Зовнішній Диаметр [мм]: 158.0 Внутрішній Диаметр 1 [мм]: 100 Диаметр 3 [мм]: 100.0 Диаметр 4 [мм]: 110.0 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Длина паковання [см]: 16.2 Ширина паковання [см]: 16.20 Висота паковання [см]: 18.50 Вага нетто [г]: 278 Длина паковання [см]: 16.2 Ширина паковання [см]: 16.20 Висота паковання [см]: 18.50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX478/1 |
| Виробник | Knecht |
| Зовнішній діаметр | 158 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 180.5 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Iveco, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Campagnola, Argenta, J5, Ducato, Jumper, AR 6, C25, Daily, Loadbeta, AR 8, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 278 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота паковання | 18.50 см |
| Внутрішній діаметр 1 | 100 мм |
| Довжина паковання | 16.2 см |
| Діаметр 3 | 100 мм |
| Діаметр 4 | 110 мм |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Ширина паковання | 16.20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 471 ₴




