- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Висота [мм]: 60 Длина зовні [мм]: 362 Длина всередині [мм]: 347 Ширина зовні [мм]: 174 Ширина всередині [мм]: 155
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1320405 |
| Виробник | Nipparts |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton, Musso Sports |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Довжина всередині | 347 мм |
| Довжина зовні | 362 мм |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Ширина всередині | 155 мм |
| Ширина зовні | 174 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴

