- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Висота [мм]: 52 Длина зовні [мм]: 240 Длина всередині [мм]: 145 Ширина зовні [мм]: 237 Ширина всередині [мм]: 178
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | N1322113 |
| Виробник | Nipparts |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота | 52 мм |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | GS, IS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Довжина всередині | 145 мм |
| Довжина зовні | 240 мм |
| Ширина всередині | 178 мм |
| Ширина зовні | 237 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325,30 ₴

