- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Вага [г]: 1200 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Гарантія: Гарантія 2 роки Внутрішній Диаметр [мм]: 115 Зовнішній Диаметр [мм]: 195 Зовнішній Диаметр [мм]: 192 Внутрішній Диаметр [мм]: 114 Длина [мм]: 400 Висота [мм]: 399
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1900L |
| Виробник | Hengst |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1200 кг |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 399 см |
| Гарантія | Гарантія 6 місяців |
| Довжина: | 400 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699,70 ₴

