- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Висота [мм]: 50 Длина зовні [мм]: 213 Длина всередині [мм]: 198 Ширина зовні [мм]: 205 Ширина всередині [мм]: 194
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1325035 |
| Виробник | Nipparts |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Proton |
| Сумісність з моделлю | Colt, Outlander, Wira, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Довжина всередині | 198 мм |
| Довжина зовні | 213 мм |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Ширина всередині | 194 мм |
| Ширина зовні | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴

