- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Висота [мм]: 46 Внутрішній Диаметр [мм]: 20 Зовнішній Диаметр [мм]: 238
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1328013 |
| Виробник | Nipparts |
| Зовнішній діаметр | 238 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 46 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Justy, Swift |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Внутрішній діаметр. | 20 мм |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234 ₴

