- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Длина [мм]: 347 Ширина [мм]: 205 Висота [мм]: 41
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | N1322123 |
| Виробник | Nipparts |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 347 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 3008, 308, Jumpy, C3, C4, C5, Partner, Expert, 4008, 206, 207, 208, 2008, 5008, C-Elysee, 508, ASX, DS4, Scudo, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294 ₴

