- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Длина [мм]: 193.2 Висота [мм]: 26.8 Ширина [мм]: 224 Длина паковання [см]: 19.8 Висота паковання [см]: 23 Матеріал ущільнення: Пластмаса Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Вага нетто [г]: 168 Ширина паковання [см]: 3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2690 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 26.8 мм |
| Довжина | 193.2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 224 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 168 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота паковання | 23 см |
| Довжина паковання | 19.8 см |
| Матеріал ущільнення | Пластмаса |
| Ширина паковання | 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445,50 ₴


