- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Длина [мм]: 248 Висота [мм]: 38.5 Ширина [мм]: 159 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Матеріал ущільнення: Піна/жорсткий пінопласт Длина паковання [см]: 16.1 Вага нетто [г]: 162 Висота паковання [см]: 25.50 Ширина паковання [см]: 4.20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX745 |
| Виробник | Knecht |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 248 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Висота | 38.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Geely |
| Сумісність з моделлю | Lantra, Accent, CK |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 162 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота паковання | 25.50 см |
| Довжина паковання | 16.1 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Ширина паковання | 4.20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447 ₴

