- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Висота [мм]: 40.5 Длина [мм]: 332 Висота 1 [мм]: 41 Длина 1 [мм]: 332.0 Ширина [мм]: 109 Ширина 1 [мм]: 109.0 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Матеріал ущільнення: Піна/жорсткий пінопласт Вага нетто [г]: 158 Длина паковання [см]: 16 Висота паковання [см]: 31.50 Ширина паковання [см]: 4.50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1993 |
| Виробник | Knecht |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 332 мм |
| Ширина | 109 мм |
| Висота | 40.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | City, Jazz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 894 ₴



