- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Длина [мм]: 228.6 Висота [мм]: 57.3 Ширина [мм]: 257 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Матеріал ущільнення: Піна/жорсткий пінопласт Длина паковання [см]: 24 Висота паковання [см]: 26 Вага нетто [г]: 251 Вага нетто [г]: 754 Ширина паковання [см]: 6.50 Висота паковання [см]: 26.01 Ширина паковання [см]: 6.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX988 |
| Виробник | Knecht |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 228.6 мм |
| Ширина | 257 мм |
| Висота | 57.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 248 ₴






