- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Длина [мм]: 396.5 Висота [мм]: 41.9 Ширина [мм]: 150 Матеріал ущільнення: Піна/жорсткий пінопласт Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Длина паковання [см]: 15.5 Вага нетто [г]: 192 Ширина паковання [см]: 4.50 Висота паковання [см]: 40.50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX522 |
| Виробник | Knecht |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 396.5 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 41.9 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 192 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота паковання | 40.50 см |
| Довжина паковання | 15.5 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Ширина паковання | 4.50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475,50 ₴


