
Диск гальмівний вентильований Mitsubishi Eclipse Cross I, Outlander III 10-25р Brembo 09.D765.11
3 214,84 ₴
- Немає в наявності
- Код: 09.D765.11
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09.D765.11 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 46 мм |
| Зовнішній діаметр | 320 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Сумісність з моделлю | Eclipse Cross |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 69 мм |
| Мін. товщина | 26.4 мм |
| Покриття | з покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 214,84 ₴

