Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 2.914 Довжина 1 [мм]: 320 Довжина 2 [мм]: 402 Довжина паковання [см]: 51.1 Ширина паковання [см]: 11.5 Висота паковання [см]: 8.8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | V2159 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.914 кг |
| Висота паковання | 8.8 см |
| Довжина 1 | 320 мм |
| Довжина 2 | 402 мм |
| Довжина паковання | 51.1 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Ширина паковання | 11.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 435 ₴










