
Амортизатор підвіски газомасляний VW Tiguan, Arteon, Passat B8, T-Roc, Touran 14-25р Monroe 376246SP
2 425,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 376246SP
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 1.836 Довжина 1 [мм]: 409 Довжина паковання [см]: 60 Ширина паковання [см]: 7 Довжина 2 [мм]: 631 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Висота паковання [см]: 7.2 № артикула рекомендованого приладдя: MK503 № артикула рекомендованого приладдя: PK424 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: PK472
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 376246SP |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Formentor, Touran, Passat, Q3 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.836 кг |
| Висота паковання | 7.2 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 409 мм |
| Довжина 2 | 631 мм |
| Довжина паковання | 60 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 7 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK503, PK424, PK472 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 425,50 ₴








