Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Одна труба Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 1.62 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни № артикула рекомендованого приладдя: MK493 Довжина паковання [см]: 60 Ширина паковання [см]: 7 Висота паковання [см]: 7.2 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 376248SP |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A5 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.62 кг |
| Висота паковання | 7.2 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина паковання | 60 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Одна труба |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 7 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK493 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 730 ₴






