Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: лист знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 1.820 Довжина паковання [см]: 60.5 Ширина паковання [см]: 13.5 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Висота паковання [см]: 13.4 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 376250SP |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.820 кг |
| Висота паковання | 13.4 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина паковання | 60.5 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, лист знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 13.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 211 ₴






