
Амортизатор підвіски газомасляний Renault Megane III-IV, Scenic IV, Espace V 15-25р Monroe 376257SP
2 055 ₴
- Готово до відправки
- Код: 376257SP
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Вага [кг]: 1.43 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Довжина паковання [см]: 49.8 Ширина паковання [см]: 11.9 Висота паковання [см]: 12.4 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 376257SP |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Espace |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.43 кг |
| Висота паковання | 12.4 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина паковання | 49.8 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 11.9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 055 ₴





