Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Одна труба Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 1.700 Діаметр отвору [мм]: 36 Довжина 1 [мм]: 323 Довжина 2 [мм]: 488 Довжина паковання [см]: 60 Ширина паковання [см]: 7 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Тип паковання: Коробка Висота паковання [см]: 7.2 Діаметр штока поршня [мм]: 11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 376190SP |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Rezzo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.700 кг |
| Висота паковання | 7.2 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 323 мм |
| Довжина 2 | 488 мм |
| Довжина паковання | 60 см |
| Діаметр отвору | 36 мм |
| Діаметр штока поршня | 11 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Одна труба |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 271 ₴









