
Амортизатор підвіски передній газомасляний VW Bora I, Golf IV, New Beetle, Audi A3 96-13р Optimal A-3210G
2 290,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3210G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 220 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: 732302 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735039 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735410 № артикула рекомендованого приладдя: F8-5683 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6280 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 51 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6284 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7133
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3210G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, New Beetle |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 220 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 51 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною |
| № артикула рекомендованого приладдя | 732302, AK-735039, AK-735410, F8-5683 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 290,50 ₴







