
Амортизатор підвіски передній газомасляний VW Golf IV, Bora I, New Beetle, Seat Leon 96-13р Optimal A-3211G
2 292 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3211G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 225 Ходова частина: для ТЗ зі спортивною ходовою частиною Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735039 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 50 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6280 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6284S № артикула рекомендованого приладдя: F8-7133
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3211G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, New Beetle |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 225 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 50 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі спортивною ходовою частиною |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 292 ₴




