
Амортизатор підвіски передній правий газомасляний Ford Focus II, C-Max 03-13р Optimal A-3220GR
2 703 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3220GR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 230 Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735196 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: F8-6210 парні номери артикулів: A-3220GL Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 52 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7156
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3220GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | C-Max, Focus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 230 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 52 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-3220GL |
| № артикула рекомендованого приладдя | AK-735196 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 703 ₴







