Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вилка знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 14 Розмір нарізі: M12x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 179 Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 16 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 51
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3191G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 179 мм |
| Діаметр отвору | 14 мм |
| Діаметр штока поршня | 16 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 51 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вилка знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 036,50 ₴







