
Амортизатор підвіски передній газомасляний Skoda Fabia I-II, Roomster, VW Polo IV 99-25р Optimal A-3104G
2 544 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3104G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 13 Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 213 Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735004 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 50 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735410 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6280 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6281S № артикула рекомендованого приладдя: F8-7133
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3104G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fox, Cordoba, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 213 мм |
| Діаметр отвору | 13 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 50 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 544 ₴




