
Амортизатор підвіски передній масляний Seat Ibiza II, Toledo I, Cordoba, VW Polo II 83-09р Optimal A-18386H
2 214 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-18386H
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 12 Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 224 Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 60 Діаметр штока поршня [мм]: 20 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735041 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 50 № артикула рекомендованого приладдя: F8-1009B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-18386H |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Vento, Toledo, Corrado, Golf, Passat, Ibiza |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 60 мм |
| Довжина штока поршня | 224 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 50 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка, демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 214 ₴





