
Амортизатор підвіски передній правий масляний Opel Astra G 98-09р Optimal A-18585HR
2 557,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-18585HR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 12 Розмір нарізі: M12x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 214 Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 58 Діаметр штока поршня [мм]: 22 парні номери артикулів: A-18586HL Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-18585HR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 58 мм |
| Довжина штока поршня | 214 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 50 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-18586HL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 557,50 ₴




