
Амортизатор підвіски задній правий газомасляний Ford Fusion 02-12р Optimal A-3239GR
2 434,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3239GR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Задня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Розмір нарізі: M12x1.25 Система амортизаторів: Дві труби Довжина штока поршня [мм]: 195 Діаметр штока поршня [мм]: 20 парні номери артикулів: A-3239GL Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 46 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735201 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: F8-7431 № артикула рекомендованого приладдя: F8-8213
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3239GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 195 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 46 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1.25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-3239GL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 434,50 ₴




